ТУРИСТИЧНА ЕКСКУРСІЙНА
ПОЇЗДКА ПО ДНІСТРУ
  Про сплав  |  Дністер-Дністровський каньйон  |  Наше Придністров’я  |  Фотоальбом  |  Карти  |  Проекти клубу   English version По-русски

Активний відпочинок. Сплави по Дністру

КЛУБ МАНДРІВНИКІВ “ЗОЛОТЕ РУНО”

Вам надоїла сіра буденність?

Дістали проблеми, начальство, збори-наради

і не радує навіть довгоочікувана п’ятниця!!!

Як ми Вас розуміємо … Ми також були такими.

Тому, гримнувши одного разу дверима, за якою

залишилась вічна суєта, з головою поринули в новий світ,

який самі для себе і створили.

Цей світ не знає умовностей - він безмежний.

В цей світ ми запрошуємо Вас !!!

Ми не сприймаємо скептиків і песимістів!

У нас не буває поганої погоди!

 

 

Як провести вихідні? За програмою «диван — телевізор — холодильник — диван»? У кожного свій смак. Дивитися або читати про те, де були та що бачили інші, звичайно, цікаво. А може краще зробити це самому? І зовсім не обов'язково зриватися кудись світ-за-очі — Україна велика та різноманітна. Сьогодні вашій увазі пропонується Дністровський каньйон — один з найцікавіших «турпродуктів» західного регіону.

Чи сплавлялися Ви колись по Днiстру? В одних це питання викликає посмiшку, бо вони вже спробували турецькi гiрськi сплави, в iнших воно викличе захоплення i страх, бо раніше відпочивали переважно на морі. Ми ж пропонуємо познайомитися з Дністром ближче i першим i другим.

Сьогодні Дністер набуває все більшої популярності серед любителів цікаво і активно проводити відпустки і вихідні. Сплав по Дністру ввібрав у себе всі ознаки класного літнього відпочинку.

 

Дністер - одна з найбільших річок України - бере початок у Східних Карпатах, протікає по адміністративній межі Тернопільської, Івано-Франківської, Чернівецької областей.

Найцікавішою, наймальовничішою ділянкою Дністра є його відрізок у 250 км. від гирла Золотої Липи до гирла Збруча – Дністровський каньйон. Тут Дністер тече по каньйоноподібній долині , завглибшки 80 - 200 м, утворюючи багато фантастичних звивів - меандр. Природа Дністровського каньйону своєрідна та неповторна. Тут, наче в природничому музеї під відкритим небом, “зібрані” геологічні, ботанічні, археологічні, гідрологічні пам’ятки, які вкупі творять неповторні ландшафти. В окремих місцях збереглися ділянки з цінними деревними або чагарниковими породами, вікові й екзотичні дерева.

Сплав на туристичних катамаранах, плотах, байдарках річкою Дністер - є однією із найцікавіших подорожей в Україні і щодо привабливості не поступається навіть таким «розкрученим» регіонам, як Карпати чи Крим. Унікальності цьому маршруту надають, у першу чергу, мальовничі ландшафти і їх неповторність: круті скелясті або заліснені береги висотою до 200 м, унікальні травертинові скелі і геологічні відслонення, печери і гроти, водоспади, мальовничі острови, пам’ятки природи, історії, архітектури, етнографії. І все це – дика і неторкана природа, що дає чудову можливість зануритись у світ тиші і спокою. Маршрут подорожі проходить у відносній віддаленості від «цивілізації», а отже зумовлює повну релаксацію. Доречно згадати, що традиція туристичних сплавів тут сягає ще 20-х років минулого століття.

Велике рекреаційне значення має специфічний (майже субтропічний) мікроклімат Дністровського каньйону. Теплий клімат у каньйоні вирізняє цю місцевість з-поміж інших територій Західної України. Стіни каньйону затримують сонячне тепло, через що влітку дощів майже не буває, а навесні зелень розцвітає на 2-3 тижні швидше.

Вашій увазі пропонуємо водний маршрут, перлина Дністровського каньйону, що пролягає територією Городенківського району Івано-Франківської області по річці Дністер.

Територія району є однією з найкрасивіших ділянок Дністра, де долина річки має найбільш виражені риси каньйону та належить до регіонального ландшафтного парку “Дністровський каньйон”.

Подорож відбувається на надувних рафтах - сплавляючись за течією. Дана подорож задовольнить найвибагливішого любителя активного відпочинку. Ночівля в палатках, приготування їжі на вогні, романтика нічного багаття та національний колорит Західної України назавжди залишаться у Вашій пам’яті.

І все це – дика і неторкана природа, що дає чудову можливість зануритись у світ тиші і спокою.

 

Життя вартує того, щоб кожний день пізнавати світ, своїх друзів та самих себе!

ДАМО СОБІ ВОЛЮ НА БЕРЕГАХ ДНІСТРОВИХ !

5-ти денний сплав по Дністру 

Під час сплаву ти зможеш: добряче засмагнути на сонці, поплавати в річці, побачити різноманітні пам'ятки природи та історії, посидіти коло вечірньої ватри, ... і просто чудово відпочити (окрім того можна пограти футбол, регбі та інші спортивні або інтелектуальні ігри – все залежить від вашої ініціативи). Таке запам’ятовується на довго.

Проте, не забувай - ти в спортивній мандрівці, тому будь готовим: махати веслом, збирати дрова, розбивати табір...  З досвіду попередніх мандрівок, організатори хочуть повідомити учасників про наступне: тур проходить в польових умовах, тому залежить від багатьох природних факторів (дощ, зустрічний вітер, сонце і т.д.).

День 1 - с.Долина – с.Петрів

8.00 - збір групи та виїзд на початок сплаву в с.Долина Тлумацького району. Знайомство,  інструктаж з техніки безпеки та з правилами поведінки на воді, - вечеря, відпочинок, - посвята в «Дністровську братію».

 

День 2 - с.Петрів – с.Уніж
Зупинка поблизу села Монастирок, екскурсія до великого травертинового масиву, утвореного мохом і багатовіковою працею води -  водоспаду “Дівочі сльози”. Зупинка в с.Раковець та огляд руїн Раковецького замку XVII ст.

День 3 - с.Уніж – с. Хмелева

Сходження на  Червону Гору, що розташована в дуже мальовничому Берем'янському каньйоні. Особливість гори в тому, що навіть в найлютіші зими сніг не затримується тут  більше одного-двох днів, тому недарма цю місцину місцеві жителі називають  “Дністровськими субтропіками”. Екскурсія до Чернелицького замку.

День 4 - с. Хмелева – Репужинський луг

Підйом до печери монаха-відлюдника поблизу с. Летячі.

 

День 5 - Репуженськиий луг – с. Михальче
Мандрівка до загубленого міста, що знаходиться на річці Джурин,  та Червоногородського (Джуринського) водоспаду, який сягає 16 метрів, і є найбільшим рівнинним водоспадом України.
Закінчення туру.

РУШАЙМО В ПУТЬ КАНЬЙОНОМ ДНІСТРОВИМ!

3-х денний сплав по Дністру

Водний маршрут оздоровчо-спортивного типу.

День 1 - с.Петрів – с.Уніж

8.00 - збір групи та виїзд на початок сплаву в с.Петрів Тлумацького району.  Знайомство,  інструктаж з техніки безпеки та з правилами поведінки на воді. Зупинка поблизу села Монастирок, екскурсія до великого травертинового масиву, утвореного мохом і багатовіковою працею води - водоспаду "Дівочі сльози". Зупинка в с.Раковець та огляд руїн Раковецького замку XVII ст. - посвята в «Дністровську братію».

 

День 2 - с.Уніж – с. Хмелева
Сходження на  Червону Гору, що розташована в дуже мальовничому Берем'янському каньйоні. Особливість гори в тому, що навіть в найлютіші зими сніг не затримується тут  більше одного-двох днів, тому недарма цю місцину місцеві жителі називають  “Дністровськими субтропіками”. Екскурсія до Чернелицького замку та “Ластівчиного гнізда”.

 

День 3 - с. Хмелева  – с. Михальче
Підйом до печери монаха-відлюдника поблизу с. Летячі. Мандрівка до загубленого міста, що знаходиться на річці Джурин,  та Червоногородського ( Джуринського ) водоспаду, який сягає 16 метрів, і є найбільшим рівнинним водоспадом України.
Закінчення туру.

 

Умови

Групи: від 12 до 24 чоловік (приймаються тільки групові  заявки).
Тривалість - 3, 5 днів (за домовленістю можливі варіанти  довготермінового туру, більше 5 днів).
Час заїздів:  з середини квітня  до  жовтня, в залежності від погоди.
Вартість туру: по домовленості, в залежності від комплектації групи та кількості днів.
В вартість туру входить: харчування, прокат плавзасобів та спорядження (палатки, спальники та інше), послуги провідників, страховка, трансфери до найближчого місця доїзди громадського транспорту.
Попередня оплата - 30% за два тижні до туру
Харчування: триразове, все чим багатий наш край (риба, м’ясо, овочі, фрукти, молочні продукти). Домашня кухня в польових умовах. В меню входять гарячі страви (борщ, супи), молочні  страви, гарніри, салати,  м’ясопродукти та риба.
За додаткову оплату: замовлення квитків, пейнтбол, екскурсії та ін. 

Що необхідно взяти з собою: рюкзак без станка або дорожню сумку;  зручний похідний одяг; одяг від негоди (захист від дощу, вітру. Парасоля не допомагає); взуття: легкі туристичні черевики або кросівки, босоніжки, гумові шльопанці; особистий посуд (ложка, горнятко, тарілка); особисті речі та засоби гігієни; паспорт.

УВАГА! АКЦІЇ!! СЕЗОН – 2011!!!

Для учасників туру у кого день народження припадатиме на час сплаву - тур безплатно, за умови наявності не менше 16 його друзів, а в разі коли кількість друзів перевищуватиме 24 чоловіка - сплав безплатно для друга чи подруги плюс окрема палатка.

Запрошуємо молодожонів та сімейні пари, що побралися за місяць до сплаву або відмічатимуть річницю весілля підчас сплаву, з друзями та родичами розділити свою радість на берегах Дністра.

За умови наявності групи не менше 16 чоловік молодожонам та ювілярам - скидки 80% .

Наявність паспорта та свідоцтва про одруження обовязкова.

 

 

 

 

 

Додаткова інформація:

Клуб «Золоте руно»

Контактні особи:

-  Дідич Сергій

Тел. 8(03430)4-51-92, 8(067)811-61-47

 

 

e-mail: mail@tourist.org.uaПроект “Дністровський каньйон”
Дністровський каньйон
Раковецький замок
Чернелицький замок
Сплав

Rambler's Top100

Наша кнопка


    © 2005. touris.org.ua © 2005. Розробка WebКузня